Whatsapp numaramız:+90 530 368 46 36
HESABIM
Üye Ol

Zorunuza Gittiyse Tekrarlayalım: Esed’iniz Katildir, Hem de Katil Oğlu Katil!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 15 Ekim 2019 | 16 Safer 1441 Salı 00:59

ve özgürlük talebini tam 8 yıldır bombalarla, katliamlarla bastırmaktan geri durmayan; insanın katili, milyonlarcasının durumuna düşmesinin baş müsebbibi katil Esed, insanlıktan nasiplenmemiş birileri için hala gözbebeği!

 

Adı Aydınlık ama gerçekte karanlık olan gazetenin pervasızca sürdüre geldiği Esedseverlik mide bulandırıyor artık. Ortada sırf adalet ve özgürlük talep etti diye bir halka cehennemi yaşatan, şehirleri yakıp yıkan, yüzlerce binlerce insanı gözünü kırpmadan katleden ve ülkenin neredeyse yarısını göçerten bir katil var. Öyle ki; bu katil, kazandığı sicilinden ötürü rahatlıkla “çağın despotu” olarak nitelendirilebilecek cinsten biri. Ama tüm bunlara rağmen insanlıktan nasiplenmemiş birileri için hala da gözbebeği bir .

İşte o insanlıktan nasiplenmemiş, Esed sevgisinin kendilerini gün geçtikçe daha bir zavallılaştırdığı güruhun başında Türkiye’de adı Aydınlık’a çıkmış ama gerçekte ise içi kap kara olan bulunuyor. Bu ve camiası Türkiye’nin Suriye’ye yönelik her adım ve söylemini gayet ısrarlı şekilde Esed despotuyla uzlaşmaya, barış yapmaya çekme yönündeki gayretleriyle mahir.

Son atraksiyonları da bir hayli küstahça olmuş. Neymiş efendim, Esed’e “katil” dememek lazımmış. Neden? Çünkü “Katil Esed” söylemi düşmana yarıyormuş! Haydi oradan! Eğer bu sizi bir nebze de olsa edecekse haykıralım: Esed’iniz katildir, hem de katil oğlu katil!


Kaynak: Haksöz Haber

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.