Whatsapp numaramız:+90 530 368 46 36
HESABIM
Üye Ol

Sol Alçaklık Her Zamanki Gibi Esedçilik Yapıyor!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 27 Eylül 2019 | 28 Muharrem 1441 Cuma 07:45

Katil ’in yerli Şebbihaları yalan ve iftirada tanımıyorlar! Han Şeyhun’u harabeye çeviren katil ’i savunmak için şimdi de “kimyasal saldırı mizanseni” kurgusuna sarıldılar.

 

Esed ve müttefikleri İran ile Rusya şehirlerini bütün dünyanın gözü önünde yerle bir etmişken; kendi halkını bombalayıp onbinlerce insanı katletmişken; şehirleri alt üst etmişken bu açık görüntülere rağmen hala Esedçilik yapmaktan utanmayan Ulusalcılar, Kemalistler ve Sol Şebbihalar akıl almaz yalan ve iftiralarla Esed despotunu masum göstermeye doymuyorlar. Han Şeyhun’da işlenen büyük kimyasal katliamı örtbas etmek için beyhude çabalarını sürdüren alçaklar bu kez de “Kimyasal yalan” edebiyatının altını doldurmak maksadıyla bir mizansene başvurdular.

Bu komedinin son örneğini de Han Şeyhun ele geçirildikten sonra Esed çetesinin varlığını iddia ettiği hikayesi oluşturuyor. Güya Han Şeyhun’da bir ele geçirmişler ve bu tünelde Beyaz Baretliler’in elbiseleri varmış da bütün bunlar da “kimyasal ” mizanseninin bu tünelde çekilmiş olduğunu kanıtlıyormuş!

Fetih MedyaHan Şeyhun’un hayalet şehre dönmüş halini gösteren bir

*

İşte Sol Şebbihaların propaganda araçlarından biri olan -Sol’un yayınladığı sözüm ona :

Fetih Medya

Suriye ordusu sözcüsü Albay Abdül Kerim Şeyh, Beyaz Miğferler’in iki yıl önce kimyasal saldırı provokasyonunu hazırladığı yeraltı sığınağının bulunduğunu açıkladı.

Suriye ordusunun Han Şeyhun’u kurtardıktan sonra, tünellerle örülmüş 10’dan fazla ‘yeraltı şehri’ bulduğunu söyleyen Şeyh, mağaralardan birinde Han Şeyhun’da sözde kimyasal saldırı düzenlendiğini gösteren provokatif videonun çekildiği yerin bulunduğunu belirtti.

Videonun çekildiği mağarayı gösteren Şeyh, “Burada Beyaz Miğferlerin önlüklerinden bulduk. Bu, onların provokasyonu burada planladığını kanıtlıyor. Burası militanlar tarafından mayınlarla kaplandı. Suriye ordusu Han Şeyhun’a yaklaşınca patlatıldı. Kilometrelerce uzunluğa sahip bu mağaralar henüz tümüyle incelenmedi ve mayınlardan temizlenmedi” dedi.

ABD, iki yıl önce, Suriye’nin Han Şeyhun’da kimyasal saldırı düzenlediğini öne sürerek saldırısı düzenlemişti.


Kaynak: Haksöz Haber

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.