Heniyye: Kudüs İslam kenti olmaya devam edecek

fetih medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 9 Haziran 2018 | 25 Ramazan 1439 Cumartesi 13:56

İslamî Direniş Hareketi () Siyasi Birimi Başkanı İsmail , Kudüs’ün kimliğinin Arap ve İslami olmaya devam edeceğini belirterek, bunun Amerikan idaresiyle Siyonist işgalcinin kararlarıyla değişmeyeceğini söyledi.

Günü’nde içlerinde Filistin Enformasyon Merkezi’nin de olduğu bir basın temsilcisine konuşan , basın mensuplarına seslenerek, “Dünyaya ulaştırdığınız gerçeklerle düşmanla olan enformasyon savaşını kazanmayı başardınız. Düşman, Filistinlilerin medyada zafer kazandıklarını itiraf ediyor. Çünkü sizin bakış açınız ve yaptığınız haberler daha güçlü, daha doğru ve daha fazla insani boyut taşımaktadır. Sizin söylemleriniz dünyanın vicdanına hitap etti. Dönüş Çadırlarından çıkan fotoğraflarınız en son ’ne sunuldu” dedi.

Bunun meydanda ve siyasi alanda kazanılan zafere ek bir enformasyon zaferi olduğuna dikkat çeken Heniyye, bunların dönüş, özgürlük ve Aksa’da namaz kılma ve büyük zaferlerin yolunda kazanılmış zaferler olduğunu kaydetti.

Heniyye, düşmanla mücadelede en riskli ve ateşli bölgede görev yapan ve olayları kamuoyuna duyuran basın mensuplarını takdir ettiklerini belirterek, “Çok az imkana sahip olduğunuz halde Siyonist rejimin medya imparatorluğuna ve bu rejime destek veren Batı medyasına karşı koymayı başardınız” ifadesini kullandı.

Kaynak: FİEM

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın