Amerikalı bir adam satın aldığı 2.el koltuğun içinde 43 bin dolar buldu

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 20 Ocak 2020 | Pazartesi 18:14

’nin Michigan eyaletinde yaşayan bir adam satan bir mağazadan sadece 35 ödeyerek satın aldığı koltuğun yastığının içinde 43 bin buldu.
ABC News kanalına Cumartesi günü konuşan mağaza müdürü, Howard Kirby’nin dükkandan bir koltuk satın aldığını ve koltuğun yastıklarından birinin içine gizlenmiş dolar olduğunu farkedip bulduğu paraları koltuk sahibine geri vermeye karar verdiğini söyledi.
Mağazanın müdürü Rick Merling yaptığı açıklamada, “Kirby parayı alıp kullanabilirdi, ihtiyacı vardı ancak o tanrının kendisine, ‘Bu sana ait değil’ diye fısıldadığını hissettiğini söyledi” ifadelerini kullandı.

Kirby, 16 Ocak Perşembe günü parayı sahiplerine teslim etmek için koltuğun sahipleri ile buluştu. Mağaza müdürü koltuğun sahiplerini arayarak Kirby’nin ‘geri almak isteyecekleri’ bir şey bulduğunu söyledi. Mağaza müdürü yaşanan hakkında “Bu, onlar için şok ediciydi” ifadelerini kullandı.
Koltuğu mağazada satışa çıkaran , bu koltuğun yaklaşık bir yıl önce eden dedelerine ait olduğunu ve dedelerinin bu kadar yüklü bir miktarı koltuğun içinde sakladığını bilmediklerini belirtti.


Kaynak: Şark-ul Evsat

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.