Whatsapp’ta yeni dönem resmen başladı

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 2 Temmuz 2018 | 18 Şevval 1439 Pazartesi 11:33

Haziran ayı başında kullanıcıları için WhatsApp ayarları yenilikleri odaklı bir güncelleme sunan , şimdi de iOS kullanıcılarına daha fazla seçenek sunuyor.

Grup yöneticileri, iOS için WhatsApp uygulamasına eklenen özellikler ve geliştirmeler ile çok daha başarılı bir sergileyebilecekler. Bunların başında, sadece grup yöneticilerinin bir gruba gönderme yetkisine sahip olması başı çekiyor.

Bu yeni seçeneği Grup Bilgisi altındaki Grup Ayarları içerisinde Sadece Yöneticiler olarak bulmanız mümkün. Bu arada yönetici olmayanların mesajları hala okuyabileceğini ve Yöneticiye Mesaj Gönder seçeneği ile özel olarak cevap verebileceğini de belirtelim.

Bu yeniliğin grupları önemli duyurular ve bilgiler için kullananların oldukça işine yarayacağını söyleyebiliriz.

Örneğin; öğretmenler, ebeveynler, topluluk merkezleri ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar bu özellikle paylaşımlarının ilgili kitleye sorunsuzca ulaşmasını sağlayabilecek. Bu anlamda yönetici aracının oldukça işlevsel olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Güncellemenin sunduğu önemli bir geliştirme ise, grup yöneticisinin numaralarını değiştirdiklerinde kişilere kolayca bildirimde bulunmasına olanak sağlaması.

Bu yeni seçeneğe ise Ayarlar > > Telefon Numarasını Değiştir sıralaması üzerinden kolayca erişilebiliyor. Ek olarak, hangi kişilerin yeni telefon numaranızı öğrenmesini istediğinizi de seçme şansına sahipsiniz.

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın