Veliaht prens Selman’dan Google çıkarması!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 7 Nisan 2018 | 21 Recep 1439 Cumartesi 06:41

Veliaht Prensi , ’deki ziyareti kapsamında Kaliforniya eyaletinin San Francisco kentindeki Silikon Vadisi bölgesinde yer alan şirketini etti. Selman’ı, kurucularından Sergey Brin karşıladı.

Geçtiğimiz günlerde ABD’ye giden bin Selman, Washington’un Seattle kentindeki Boeing şirketini de ziyaret etmiş ve ABD basınına önemli röportajlar vermişti. Geçtiğimiz gün ise Kaliforniya eyaletinin Los Angeles kentindeki makamında Magic Leap şirketi yetkilileriyle bir araya geldi.

Fetih Medya

İngiltere ziyaretinde İngiltere Başbakanı Theresa May ile görüşmesinde geleneksel kıyafetleriyle görüntülenen Selman, ABD’de bu kuralın dışına çıkarak dünyaca ünlü bir kahvecide takım elbisesiyle modern kıyafetler içinde görülmüştü.

Fetih Medya

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, yaklaşık iki haftadır devam eden ABD ziyaretinin ilk gününde 20 Mart’ta Beyaz Saray’da ile bir araya gelmişti.

Selman’ın bu ziyareti, Trump’ın ’nin yeniden inşa süreci için Suudi Arabistan’dan 4 milyar dolarlık katkı talep ettiği ve Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ile önceki gün yaptığı görüşmesinde Suudi kralın bu talebe “evet” yanıtı verdiği iddialarını güçlendirirken, konuyla ilgili ABD ve Suudi makamlarından henüz resmi bir yapılmadı.

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın