Whatsapp numaramız:+90 530 368 46 36
HESABIM
Üye Ol

Uluslararası çapta “Yüzyılın Anlaşması’na Hayır” kampanyası

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 15 Haziran 2019 | 12 Şevval 1440 Cumartesi 14:06

 

Yüzyılın Anlaşması’na zemin oluşturmayı amaçlayan “ Konferansı”nın bir diğer adıyla “ Ekonomik Çalıştayı”nın tarihinin yaklaşmasıyla birlikte uluslararası çapta bir “Yüzyılın Anlaşması’na Hayır” kampanyası başlatılıyor. Kampanyaya birçok ülkeden muhtelif kuruluşların, gençlik teşkilatlarının ve toplum kuruluşlarının iştirak ettiği ifade edildi.

, yürütecek olanların yaptığı basın açıklamasına göre bilgilendirme faaliyetlerini, çalışmalarını ve saha faaliyetlerini içerecek.

Kampanya adına yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Bu konferansı (Bahreyn Konferansı’nı) düzenleme kararı verenler bir çalıştaydan söz etmek suretiyle ilk etapta küçük çaplı hedeflerler peşinde olduklarını ima etmeye çalıştılar. Gerçekte ise bu bir başlangıçtır. İleride bağlayıcı bir haline getirilmesi söz konusudur. Şartları normalleştirmek için köklü tavizler vermeyi ve Filistin davasını bitirmeyi gerektirebilir.”

Kampanyanın Yüzyılın Anlaşması planını boşa çıkarma konusunda faaliyetlerini başarıyla yürütebilmesi için destek verilmesi istendi.

Kaynak: Filistin Enformasyon Merkezi

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.