Taşa dönüşen çocuk!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 3 Şubat 2017 | 6 Cemaziyelevvel 1438 Cuma 18:59

Bangladeş’te eşine az rastlanır bir hastalığa sahip olan sekiz yaşındaki Mehendi Hassan, görenleri şaşkına çeviriyor. Vücudu pul pul olan ve taş gibi sertleşen çocuk, bir şeye dokunduğunda acı çekiyor.

 

 

HAYATINI EVDE GEÇİRİYOR

 

Sekiz yaşındaki çocuk, kendisini görenleri korkuttuğu ve herhangi bir şeye dokunduğu zaman acı çektiği için hayatının tümünü evde geçirmek zorunda kalıyor. Kendisini taşa çeviren hastalığından dolayı toplum tarafından dışlanıyor.

 

Fetih Medya

 

YÜRÜMEKTE GÜÇLÜK ÇEKİYOR

 
Yüzü normal görülen çocuğun vücudnun diğer kısımlarında pullanmalar oluyor ve çocuk bu yüzden yürümekte veya herhangi bir şeye dokunmakta güçlük çekiyor. Etrafındaki herkesin hatta büyük annesinin bile tiksindiği çocuğun annesi develete hastalığın tedavisi için çağrıda bulunuyor.

İlgilinizi Çekebilir:  Çin ortalığı karıştırdı! ABD'den sert tepki!

 

İLAÇLAR ÇARE OLMADI

 
Anne çocuğunun 12 günlük iken vucudunda bazı yaralar gördüklerini ve bu yaraların sivrisinek sokmasından dolayı oluştuğunu düşündükleri için pek umursamadıklarını söyledi. Zamanla bu yaralar çocuğun vücudunun büyük bölümünü sarmaya başlaması üzerine ebeveynleri, oğullarını doktora götürdü. Ama tüm ilaçlar denenmesine rağmen çocuğun hastalığına bir çare bulunamadı.

 

Fetih Medya – Haber Merkezi

Gereksizse Sil

Anahtar Kelime: ,

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Nurgün
    4 Şubat 2017 08:38 Kullanıcı Profili

    RABBİM tez zamanda şifa nasip eylesin inşaALLAH. Dermansız dert vermesin

Bir Yorum Yazın