Şanlıurfa’da operasyon: Medyatimes genel yayın yönetmeni gözaltına alındı

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 21 Ocak 2017 | 23 Rebiülahir 1438 Cumartesi 15:26

Şanlıurfa Terörle Mücadale ekipleri tarafından sabah 05. 00 sıralarında , El , Fetih El Şam örgütlerine yönelik kent merkezi ve Harran’da eş zamanlı düzenlendi.

 

Operasyonda 17 kişi gözaltına alındı. Yapılan aramalarda çok sayıda örgütsel doküman, uzun namlulu tüfek,  tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi.Operasyonda gözaltına alınan 17 şüpheli sorgulanmak üzere şubesine götürüldü. Sorgulanmaya başlanan şüphelilerin gözaltına alınmasıyla ilgili olarak emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada örgütün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve eylem kabiliyetini önlemeye yönelik bir operasyon olduğu ifade edildi.

 

 

Göz altına alınanlar arasında, ’deki direnişin duyrulmasında büyük rol alan Medyatimes haber sitesinin genel yayın yönetmeni Hayati Sedef de var.

İlgilinizi Çekebilir:  Almanya'da okulda bomba paniği

 

Medya Times Genel Yayın Yönetmeni Hayati Sedef çeşitli islami haber sitelerinin kurulmasında rol oynamış, islami camianın doğru bilinçlenmesi için azami çaba ve fedakarlığı ile tanınan bir isim. Fetih Medya ailesi olarak Allah’tan bu imtihanı kendisine kolay kılmasını diliyoruz. Biran önce de aklanması temenni ediyoruz.

 

Fetih Medya – Haber Merkezi 

 

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın