“Rusya’nın elinde ABD Başkanı Trump’a ait ‘şantajlık belge ve görüntüler’ var

Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 12 Ocak 2017 | 14 Rebiülahir 1438 Perşembe

Donald Trump, hem kampanya ekibinin Moskova’yla temasta olduğu yönündeki haberler için, hem de Kremlin’in elinde özel hayatına dair ‘şantajlık belge ve görüntüler’ olduğu iddiaları için ‘sahte haberler’ diyor.
İddialar doğruysa, ABD yeni başkanı Rusya’nın şantajlarına açık olacak anlamına geliyor.
MI6 Ajanı, “Edindiğim bilgilere göre Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı CIA, Kremlin’in elinde ABD güçlerinin gelecekteki başkomutanı hakkında bu tür bir ‘şantaj malzemesi bulunması ihtimalini inandırıcı’ buluyor.” dedi.
Aynı zamanda CIA ve FBI’ın da içinde olduğu bir birleşik görev gücü, Rusların Trump’ın seçim kampanyasına ya da teşkilatına para yollamış olabileceği iddialarını araştırıyor.

 

“Kral dairesinde kaldığı sırada bir grup fahişeyle görüntülendi”
Rusya’nın elinde Trump’a şantaj yapmalarına olanak verin bir video kaydı bulunduğu iddiaları, adının Christopher Steele olduğu anlaşılan eski bir İngiliz ajanı tarafından kaleme alınan raporlardan birinde dile getiriliyor.
İngiltere dış istihbarat servisi MI6 mensubu olan Steele, Moskova büyükelçiliğinde çalışmıştı.
Şu anda kendi özel danışma şirketini kurmuş, Rusya’da yatırım konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Steele’in, Rus istihbarat servisi FSB’yle ilişkisi olan bazı kişilerle görüştüğü ve bazılarına bilgi karşılığı ödeme yaptığı varsayılıyor.
Bu kişiler Steele’e, Trump’ın Moskova’daki Ritz-Carlton otelinin “Kral dairesinde” kaldığı sırada, bir grup fahişe ile görüntülendiği bir videonun bulunduğunu söyledi.

İlgilinizi Çekebilir:  Trump'tan ABD'nin Ankara Büyükelçisi için flaş karar!

 

Fetih Medya – Haber Merkezi

 

Bir Yorum Yazın

    • Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?