“Rusya’nın elinde ABD Başkanı Trump’a ait ‘şantajlık belge ve görüntüler’ var

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 12 Ocak 2017 | 14 Rebiülahir 1438 Perşembe 17:22

Donald , hem kampanya ekibinin ’yla temasta olduğu yönündeki için, hem de Kremlin’in elinde özel hayatına dair ‘şantajlık belge ve görüntüler’ olduğu iddiaları için ‘sahte ’ diyor.
İddialar doğruysa, yeni başkanı ’nın şantajlarına açık olacak anlamına geliyor.
Ajanı, “Edindiğim bilgilere göre Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı , Kremlin’in elinde ABD güçlerinin gelecekteki başkomutanı hakkında bu tür bir ‘şantaj malzemesi bulunması ihtimalini inandırıcı’ buluyor.” dedi.
Aynı zamanda CIA ve ’ın da içinde olduğu bir birleşik görev gücü, Rusların Trump’ın seçim kampanyasına ya da teşkilatına yollamış olabileceği iddialarını araştırıyor.

 

“Kral dairesinde kaldığı sırada bir grup fahişeyle görüntülendi”
Rusya’nın elinde Trump’a şantaj yapmalarına olanak verin bir video kaydı bulunduğu iddiaları, adının Christopher Steele olduğu anlaşılan eski bir İngiliz ajanı tarafından kaleme alınan raporlardan birinde dile getiriliyor.
İngiltere dış istihbarat servisi MI6 mensubu olan Steele, Moskova büyükelçiliğinde çalışmıştı.
Şu anda kendi özel danışma şirketini kurmuş, Rusya’da konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Steele’in, istihbarat servisi FSB’yle ilişkisi olan bazı kişilerle görüştüğü ve bazılarına bilgi karşılığı ödeme yaptığı varsayılıyor.
Bu kişiler Steele’e, Trump’ın Moskova’daki Ritz-Carlton otelinin “Kral dairesinde” kaldığı sırada, bir grup fahişe ile görüntülendiği bir videonun bulunduğunu söyledi.

İlgilinizi Çekebilir:  Trump'tan 'derin devlet' çıkışı

 

Fetih Medya – Haber Merkezi

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın