Rusya’dan Trump dosyası

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 22 Şubat 2017 | 25 Cemaziyelevvel 1438 Çarşamba 21:00

Devlet Başkanı Vladimir için, Donald ’ın psikolojik analizi hazırlanıyor.
Dosyanın, emekli diplomatlar ve Putin’in kadrosu tarafından hazırlandığını söyleyen Dışişleri eski Bakanı Andrei Fedorov, “Trump henüz Putinm’i tanımıyor.” dedi.

Kremilin’den kıdemli bir danışmanın açıklamasına göre, Trump, hazırlanan dosyada risk almayı seven, toy bir politikacı olarak görülüyor.
Başkanı’nın nasıl düşündüğünü bilnin, Putin’in, iki başkan arasında gerçekleştirilecek ilk görüşmeyi nasıl yönlendireceğini planlaması açısından bir avantaj sağlayacağı düşünülüyor.

Fedorov, dosyanın düzenli bir şekilde gözden geçirilerek yeniden düzenlendiğini belirtilirken, Kremlin’in, Trump’ın ülkeyi yönetme şeklinin bir işadamı gibi olduğuna inanıldığını söyledi.

İlgilinizi Çekebilir:  AB'den İsrail'e uyarı!

Fedovor, Trump’ın medya ile devamlı çatışma halinde olmasının kendilerini endişelendirdiğini söyledi ve ekledi, “Buzda dans ediyor ve bu oldukça tehlikeli bir durum.” dedi.

İki arasında yapılacak ilk görüşmeden önce iki tarafın da karşı taraf hakkında bilgi sahibi olması normla karşılanırken, ABD Başkanı hakkında bir dosya oluşturmak oldukça sıradışı bir durum olarak değerlendiriliyor.

Fetih Medya – Haber Merkezi

Gereksizse Sil

Anahtar Kelime: , , , , ,

Bir Yorum Yazın