Putin’in danışmanı: “Trump, suikaste kurban gitmekten korkmalı”

Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 23 Kasım 2016 | 23 Safer 1438 Çarşamba

Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin’in en önemli danışmanı ve Alexandr Dugin, TRT World’e önemli açıklamalarda bulundu.

Timeturk’un haberine göre; ‘One on One’ programına konuşan Dugin, “Amerika’daki başkanlık seçimlerini Hillary Clinton kazansaydı Türkiye’de ikinci darbe girişimi yaşanabilirdi.” açıklamasında bulundu.

Dugin’e göre, Trump’ın Kennedy gibi suikaste uğrama ihtimali var. Sebebi ise Trump’ın globalist politikaları takip etmeyecek olması…

Dugin’in diğer açıklamaları şöyle;

“Trump galibiyetinden sonra globalistlerin saldırısı altında olacak. Çünkü bu onlar için ‘kaybetmek’ anlamına geliyor. Hegemonik emperyalist stratejinin sona ermesi demek. Bu globalistlerin tümü Amerikalı değil. Sadece Amerika’yı kendi emellerine kavuşmak için kullanıyorlar. Amaçlarının Amerika’nın çıkarları ile ilgisi yok. Trump da bu nedenle bir çeşit darbe ya da Kennedy’ninki gibi bir suikaste kurban gitmekten korkmalı.”Dugin, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara’da olduğunu ve darbecilerin yönetimi ele geçirmesi durumunda kendi canının da tehlikede olduğunu söyledi.

İlgilinizi Çekebilir:  Beyaz Saray'dan Rusya'ya yeni yaptırımlar konusunda farklı sinyaller

Fetih Medya – Haber Merkezi

 

Bir Yorum Yazın

    • Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?