Osmangazi Gençlik Hareketi [KARDEŞDER] olarak 2018 yılı kurban fiyatları

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 10 Ağustos 2018 | 28 Zilkade 1439 Cuma 14:31

“… Kendilerine rızık olarak verdiği kurbanlık hayvanlar üzerine belirli günlerde ’ın adını ansınlar. Artık onlardan siz de yiyin, yoksula fakire de yedirin”(Hac – 28)

Kurban ibadetine sayılı günler kaldı. Allah yolunda Kurban bağışlamak isteyenler için Osmangazi Gençlik Hareketi [KARDEŞDER] olarak yurt geneli ve yurt dışı kurban fiyatları şu şekildedir.

Kurban fiyatları yurt dışında dolara endeksli olduğu için dolar fiyatlarının yükselmesi ile güncellenmeye gidilmiştir. fiyatlar şu şekildedir:

AFRİKA
: ’da kesilecek olan kurbanlarımızın etleri hem bölge fakirlerine hem de bölgede faailiyet gösteren yetimhaneye bağışlanacaktır.

Afrika için Kurban Bağış Bedeli: 450 ₺

SURİYE
: Savaşın yoğun olarak devam ettiği ’de iki farklı noktada Kurban ibadeti organizasyon ve dağıtımını gerçekleştirmeyi umuyoruz. Lazkiye’ye yakınlarında bulunan ve halen çatışmaların sürdüğü Türkmen Dağı bölgesinde ve çatışmaların yaşana geldiği gözlerin kendine çevrildiği İdlib bölgesi’nde…

Türkmen Dağı ve İdlib için Kurban Bağış Bedeli: 900 ₺

TÜRKİYE
Türkiye: Türkiye’de yüzünü güldürmek istediğimiz öncelikle yetim aileleri ile muhtaç aileler. Yetimlerin başında ise hiç kuşkusuz şehid aileleri geliyor.

Türkiye Kurban Bağış Bedeli: 1200 ₺

SON GÜN NE ZAMAN?
Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmi tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndrmeniz yeterlidir.

 

VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM
Vekalaten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir.

Banka kartınızla online  ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
Adresimiz: Tuna Mh. sok. No:41 Osmangazi /

Fetih Medya

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın