Nasir El Vuhayşi: Cihat Kıyamete Dek Devam Edecek

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 5 Şubat 2018 | 19 Cemaziyelevvel 1439 Pazartesi 23:13

El Hicret Bülteni, sayısını yayınladı. ‘Cihat, Kıyamete Dek Devam Edecek’ başlıklı Bülten, bu sayısında Nasir El Vuhayşi’nin konu hakkındaki görüşlerine yer vermiş.

El Hicret Bülteninde yer alan Nasir El Vuhayşi’nin görüşlerini uluslararası güvenlik ilgilisi okurlarımız için Türkçeleştirdik:

’a hamd olsun, falanca ve falanca yahut belirli komutanlar öldürülse de cihat, kıyamete kadar devam edecek; ve yedi yıl – on yıl öncesinden ’daki belirli komutanların öldürüldüğünü kaç defa duyduk?

Ve onlar, ’deki veya İslami Mağrib’teki El Kaide yahut ’ın tehlikeli adamını ve üst düzey liderini öldürdüler de cihat halen devam ediyor ve henüz bitmedi.

Amerikan Hükumetinin birilerini yada belirli bir komutanı öldürdüğünde cihadın biteceğini zannetmesi yanlış.

Aksine bu, İslam Ümmetinin Amerikan ajanların kendilerini düşürdüğü bu durumdan kurtulmak için ayaklanışının başlayışıdır, Allah’ın dini ülkelerde yayılacaktır, Haçlıların onlardan çaldığı mukaddesatını yeniden ihya edecekler, onların eliyle Müslümanların çocuklarını alacak yahut Müslümanları alacak da ülkelerde Allah’ın Şeriatıyla hükmedecekler.

Allah’tan niyazımız, bizim için lütuf olarak verdiği ve kendisiyle bizi korku halinden emniyet haline çevirdiği dinimizle amel ettirmesini niyaz ederiz.

Ve Peygamberimiz Muhammed’e, ailesine ve ashabına selatu selam olsun.”

Nasir El Vuhayşi


Kaynak: Asyanın Sesi / Sorumluluk kaynağa aittir.

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın