Müslümanlar’a karşı ‘HAÇLI’ silahı

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 8 Aralık 2016 | 9 Rebiülevvel 1438 Perşembe 20:22

, saldırıları sonrası Bush’un telaffuz ettiği “Haçlı seferi” tanımlaması sonrasında başlayan ‘Haçlı’ silahları projesinde adım adım ilerliyor. Silahın üretim amacı Müslümanları yok etmek…
Önceleri sadece gelişmiş ateşli topları kapsayan ; tanklar, füzeler, uçaklarınıda kapsayarak genişliyor. Üretilen bütün askeri teçhizatlar Haçlı damgasıyla üretiliyor.

Bush, 2001 Eylülünde Amerikan Ordusu, United Defence Industries tarafından projenlendirilen 12 milyar dolarlık Crusader (Haçlı) adı verilen gelişmiş toplar üretmek için düğmeye bastı. 2002 Ocak başlarında ise 487 milyon dolarlık başka bir üretim anlaşması imzalanmıştı. Bu imzaların altında Bush’un 43. ABD Başkanı olarak imzası vardı.

İncil Alıntılı Slogan: “Terörist Müslümanları öldürmek!”

ABD’li bir silah üreticisi ‘terörist Müslümanları öldürmek için’ sloganıyla İncil ayetli bir silah üretti. ‘Haçlı’ diye adlandırılan silah ABD’de Florida merkezli ‘Spike’s Tactical’ adlı bir silah üreticisi tarafından piyasaya sürüldü. AR-15 tipi tüfek, şirket tarafından “Crusader” (Haçlı) diye adlandırıldı. Silahın logosu Haçlı Savaşları süresince Tapınak Şövalyeleri tarafından kullanılan simgelerle beraber haç işareti de barındırıyor.
Üzerinde İncil’den “144. Mezmur: Ellerimle vuruşmayı, parmaklarımla savaşmayı öğreten Tanrıya övgüler olsun” beyanı yazan tüfek.

İlgilinizi Çekebilir:  Pentagon'dan Münbiç açıklaması

Amaç; Silahı Karşılaşınca Kullanmak

Üretici firma Spike’ın sözcüsü, mütedeyyin hiçbir Müslümanın söz konusu silahı eline almaya cesaret edemeyeceğini savunarak, “’ın erişemeyeceği bir silah üretmek istedik” dedi. Üretilen silahın bir Müslüman’la karşılaşınca kullanılmasının amaçlandığını belirten sözcü, baş mezalim ’nın mihmandırlığını yaptı ve müslümanları suçladı. ” Birçok iyi kalpli Müslüman olduğunu biliyorum ancak dünyayı yaşanmaz bir yere çeviriyorlar!” ifadelerini kullandı. Tüfeği pazarlarken de Müslümanları teröristler olarak lanse etti, ”asla kullanılmayacaklar” sloganı ile satışa çıkardıklarını da söyledi.

 

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın