Whatsapp numaramız:+90 530 368 46 36
HESABIM
Üye Ol

MÜSLÜMAN ERKEKLERE SESLENİYORUM: DOĞU TÜRKİSTAN

Yazar: Musa Yıldız - Yazının Tarihi: 16 Aralık 2018 | 9 Rebiülahir 1440 Pazar 23:57

Doğu Türkistanlı bayan , zorla Çin’li erkeklerle evlendiriliyor.

Müslümanlar olarak içerisinde bulunduğumuz zilleti hangi kelimeleri bir araya getirerek anlatmamızı bekliyorsunuz? Her eve iki yabancı Çin’li kâfiri yerleştirerek mahremiyeti katleden Komünist ; 21. yy’ın en şeytani politikaları ile bir toplumu bütün dünyanın gözü önünde yok etmeye çalışıyor.

Komünist Çin rejiminin, Doğu Türkistan’lı Müslümanlara ne tür , işkenceler, asimilasyon operasyonları vs. yaptığını bir çok yazıda ifade ettik. Ben burada sadece önemli bir hususu dile getirmek istiyorum, bunu bir çözüm önerisi olarak görebilirisiniz.

Gücü olup da evlenmeye niyeti olan Müslüman Türk, Kürt, vs erkeklere sesleniyorum:

Doğu Türkistan’daki mazlum Müslümanlara etmek istiyorsanız; Doğu Türkistanlı Müslüman bayanlar ile evlenmeye çalışın. Vallahi bu sizler için büyük bir ecir kapısı olacaktır. Onlarla evlenmeniz demek, büyük bir zulmün önüne geçmek demektir.

Orada Çin’li erkekler tarafından tecavüze uğramalarını, kafir olarak veya o ahlak üzere yetişecek çocukların doğmasını, kafir bir aile silsilesinin oluşmasını yani Müslüman bir kızın iffetine el uzatılmasını istemiyorsanız; onlarla evlenmek en güzel çözüm önerisidir.

Zengin olanlar onlara sponsor olup Türkiye’ye veya herhangi halkı Müslüman olan bir ülkeye getirseler bile bu kalıcı bir çözüm olmayacaktır çünkü; Komünist rejimin talebi üzerine devletler çoğu zaman onları geri teslim ediyor. İşte bu anlamda en güzel Müslüman erkeklerin onları eş olarak yanlarına almasıdır.

Ey Değerli Müslüman erkekler!

Kâfir ülkesinde altında olmasına rağmen inancından ve değerlerinden vazgeçmeyen kızlar takvali olurlar biiznillah merak etmeyin. Sizden maddi olarak bir şey talep etmez ve size karşı ciddi bir sadakat örnekliği ortaya koyarlar.

Size tavsiyem bu ecir kapısını kaçırmamanız yönündedir.

Yazan: Musa Yıldız

*Yayınlanan yazılar yazarlarımız sorumluluğu altındadır. 

Bu yazıya 7 Yorum Yapıldı.

 • Hakan
  17 Aralık 2018 00:31

  Musa bey tamam evyALLAH evlenelim de bir yolu varsa söyleyin o insanlara ulaşmanın. Gidip görebileceğimiz yerde değil ki seçelim eşimizi getirelim.

 • anonim
  10 Ocak 2019 09:24

  bende evlenmek sahip cikmak isterim dogu turkistanli bir kiz ile

 • Cem
  17 Ocak 2019 23:08

  Bende evlenmek isterim ama nasil olacak

 • Şiwan
  4 Mart 2019 22:40

  Saçma olmuş türk töresinden bir kız arap veya kürt ile evlenmez ben kürdüm fakat tek çaremiz çin mallarını almamak ve zulme dur diyip çine ey çin dogutürkistandan defol demektir türkiyede dogutürkistanlı aileler var instgramda necip gül adında brine para yolluyorsunuz yiyecek alıp evlerine götürüyor ancak bu şekilde olur.

 • Mustafa
  3 Mayıs 2019 18:21

  Bende dogu Türkistandan 25 yaş arası bayanla evlilik yapmak istiyorum ama nasıl olacak

 • murat
  9 Haziran 2019 17:57

  onlara nasil ulasacaz onuda yaz

 • Mehmet Yavuz
  23 Temmuz 2019 15:39

  Doğu Türkistan Türkü bir kız buldum evlenmek istiyorum ama resmi kurumlar bekarlık belgesi istiyor ama Çin bu belgeleri vermiyor burada evlilik için zorunlu ne yapayım kafayı yemek üzereyim

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.