MÜSLÜMAN ERKEKLERE SESLENİYORUM: DOĞU TÜRKİSTAN

Yazar: Musa Yıldız - Yazının Tarihi: 16 Aralık 2018 | 9 Rebiülahir 1440 Pazar 23:57

Doğu Türkistanlı bayan , zorla Çin’li erkeklerle evlendiriliyor.

Müslümanlar olarak içerisinde bulunduğumuz zilleti hangi kelimeleri bir araya getirerek anlatmamızı bekliyorsunuz? Her eve iki yabancı Çin’li kâfiri yerleştirerek mahremiyeti katleden Komünist ; 21. yy’ın en şeytani politikaları ile bir toplumu bütün dünyanın gözü önünde yok etmeye çalışıyor.

Komünist Çin rejiminin, ’lı Müslümanlara ne tür yaptırımlar, işkenceler, asimilasyon operasyonları vs. yaptığını bir çok yazıda ifade ettik. Ben burada sadece önemli bir hususu dile getirmek istiyorum, bunu bir çözüm önerisi olarak görebilirisiniz.

Gücü olup da evlenmeye niyeti olan Türk, Kürt, vs erkeklere sesleniyorum:

Doğu Türkistan’daki mazlum Müslümanlara etmek istiyorsanız; Doğu Türkistanlı Müslüman bayanlar ile evlenmeye çalışın. Vallahi bu sizler için büyük bir ecir kapısı olacaktır. Onlarla evlenmeniz demek, büyük bir zulmün önüne geçmek demektir.

Orada Çin’li erkekler tarafından tecavüze uğramalarını, kafir olarak veya o ahlak üzere yetişecek çocukların doğmasını, kafir bir silsilesinin oluşmasını yani Müslüman bir kızın iffetine el uzatılmasını istemiyorsanız; onlarla evlenmek en güzel çözüm önerisidir.

Zengin olanlar onlara sponsor olup ’ye veya herhangi halkı Müslüman olan bir ülkeye getirseler bile bu kalıcı bir çözüm olmayacaktır çünkü; Komünist rejimin talebi üzerine devletler çoğu zaman onları geri teslim ediyor. İşte bu anlamda en güzel yol Müslüman erkeklerin onları eş olarak yanlarına almasıdır.

Ey Değerli Müslüman erkekler!

Kâfir ülkesinde zulüm altında olmasına rağmen inancından ve değerlerinden vazgeçmeyen kızlar takvali olurlar biiznillah merak etmeyin. Sizden maddi olarak bir şey talep etmez ve size karşı ciddi bir sadakat örnekliği ortaya koyarlar.

Size tavsiyem bu ecir kapısını kaçırmamanız yönündedir.

Yazan: Musa Yıldız

*Yayınlanan yazılar yazarlarımız sorumluluğu altındadır. 

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • Hakan
  17 Aralık 2018 00:31 Kullanıcı Profili

  Musa bey tamam evyALLAH evlenelim de bir yolu varsa söyleyin o insanlara ulaşmanın. Gidip görebileceğimiz yerde değil ki seçelim eşimizi getirelim.

 • anonim
  10 Ocak 2019 09:24 Kullanıcı Profili

  bende evlenmek sahip cikmak isterim dogu turkistanli bir kiz ile

 • Cem
  17 Ocak 2019 23:08 Kullanıcı Profili

  Bende evlenmek isterim ama nasil olacak

Bir Yorum Yazın