Melania, Trump’tan boşanırsa sınır dışı edilecek

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 20 Ağustos 2018 | 9 Zilhicce 1439 Pazartesi 10:44

’ın eski politik yardımcısı Manigault Newman, Başkanı’nın boşanmasın diye Slovenya göçmeni olan eşi Melania ’ı ‘ dışı tehdidi’nde bulunduğunu iddia etti.

 

Amerikan Başkanı Donald Trump’ın kovduğu eski politik yardımcısı Manigault Newman’a göre, Trump eşinin “olağanüstü yetenek” sahibi kişilere özel elit bir program aracılığıyla Amerikan vatandaşlığını kazanmasına etti. Ancak Newman kitabı Unhinged (Dengesiz)’de Trump’ın eşi Melania’nın onu görevdeyken boşaması veya terk etmesi halinde onu anavatanı Slovenya’ya göndermeye çalışacağını iddia etti.

ESKİ MANKEN MELANIA “EINSTEIN VİZESİ” SAHİBİ

44 yaşındaki eski politik yardımcı Trump’ın çevresinden “onunla çok yakın ilişkilere sahip kimseler”in eski model olan Melania’nın Amerikan vatandaşlığını sorguladığını hatta eşine yardım etmek için torpil yaptırdığını konuştuklarını yazdı. Melania “ ve uluslararası alanda uzun süreli takdir kazanmış” olduğunu kanıtlayan kişilere verilen EB-1 vizesi ya da arasında “Einstein Vizesi”nin sahibi.

Omarosa Manigault Newman ise kitabında Melania’nın ayrılmak için eşi Donald Trump’ın başkanlık döneminin bitmesini beklediğini ve şayet başkanlık süresi bitmeden Melania kendisiyle bozuşursa Trump’ın onun vizesini geçersiz kılmak için bir bulacağını iddia etti. Newman, Trump’ın kinder bir adam olduğunu da öne sürdü. Bu iddialar ise ’da tartışmaya yol açtı. Bazıları Omarosa’ya inanmadıklarını belirterek Amerikan vatandaşı olduğundan sınırdışı edilemeyeceğini belirtti.

 

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın