Markette öldürülen çift toprağa verildi

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 7 Aralık 2018 | 29 Rebiülevvel 1440 Cuma 18:21

İzmir’in Selçuk ilçesinde işlettikleri markette uğradıkları sonucu hayatını kaybeden Hasan ve eşi Şenay Özkan, son yolculuklarına uğurlandı- Ön otopside çiftin, kafalarına aldıkları sert bir cisim darbesiyle öldükleri tespit edildi

İzmir’in Selçuk ilçesinde işlettikleri markette saldırı sonucu yaşamını yitiren çiftin cenazeleri defnedildi.

Çamlık Mahallesi’ndeki iş yerlerinde uğradıkları saldırı sonucu hayatını kaybeden Hasan Hüseyin (56) ve eşi Şenay Özkan’ın (55) İzmir Kurumundaki işlemleri tamamlandı.

Ön otopside Özkan çiftinin silahlı saldırı sonucu değil, başlarına aldıkları sert bir cisim darbesiyle öldükleri belirlendi.

Otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edilen çiftin cenazeleri Selçuk ilçesi Çamlık Mahalle Camisi’ne getirildi.

Cenazeler, öğle namazının ardından aynı mahalledeki mezarlıkta toprağa verildi. Cenazeye, çiftin kızları Begüm ile Aysel Özkan ve yakınları katıldı.

Begüm ve Aysel Özkan, anne ve babalarının fotoğraflarını taşıdı, taziyeleri kabul etti.

Öte yandan olayla ilgili gözaltına alınan çiftin yanında çalışan kişinin, ifadesinin ardından bırakıldığı belirtildi.

Çevredeki kameralarını incelemeye alan jandarma ekiplerinin, olayı aydınlatmak için yakınları ve iş yerinin çevresindeki vatandaşların ifadesine başvurduğu öğrenildi.

– Olay

İzmir’in Selçuk ilçesi Çamlık Mahallesi’nde market işleten Hasan Hüseyin ve eşi Şenay Özkan, önceki iş yerinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerin saldırısı sonucu hayatını kaybetmişti.

İş yerinde herhangi bir hırsızlığın yaşanmadığı belirlenen olayla ilgili çiftin yanında çalışan bir kişi gözaltına alınmıştı.

 

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın