Kürsüde saldırı

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 5 Mart 2017 | 6 Cemaziyelahir 1438 Pazar 18:19

’den ihraç edilen muhalif vekillerden Sinan Oğan, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde kürsüde konuşurken saldırıya uğradı.

MHP’den ihraç edilen ve için ‘hayır’ çalışması yürüten siyasetçilerden Sinan Oğan, bir konferans için gittiği Bahçeşehir Üniversitesi’nde kürsüde konuşma yaparken bir kişinin saldırısına uğradı.

Oğan, Bahçeşehir Üniversitesi’nde katıldığı konferansta konuşurken sahneye fırlayan bir kişi kürsüyü itip yere devirdi. Eylemci, “Hareketin lideri Devlet ” sloganı attı.

Basına kapalı konferansta yaşananlar Oğan’ın ‘periscope’ yayınına yansıdı. Olay çıkaran kişinin salondan çıkarılmasının ardından Oğan konuşmasına devam etti.

Konferansın ardından olayla ilgili yapan Sinan Oğan, “Bir oldu. Biz burada demokrasiyi anlatırken maalesef ki daha önce ’dayken ’nın saldırısına uğramıştık. Mecliste ’lilerin saldırısına uğramıştık. Bugün Ülkücü olduğunu iddia eden ancak kandırılmış bir gencin saldırısına uğradık” dedi. Kendisine fiziksel bir müdahalenin olmadığını belirten Oğan, “Kürsüye devirdi” dedi.

Oğan’ın şikayetçi olmaması üzerine olay çıkaran kişi gözaltına alınmadı.

Yaşananlarla ilgili Meral Akşener hesabından “Sn Sinan Oğan’a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Referandumda evet diyenlere herşey mübah, hayır deme hakkını kullanana saldırı” açıklaması yaptı.

Kaynak: , DHA

Fetih Medya – Haber Merkezi

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın