Whatsapp numaramız:+90 530 368 46 36
HESABIM
Üye Ol

İslam düşmanlığı iyice gözlerini döndürdü : “Hamile” dediler!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 8 Ocak 2018 | 21 Rebiülahir 1439 Pazartesi 09:11

Sözcü ve Cumhuriyet’in başlattığı ardından ise ile firari FETÖ’cülerin algı operasyonuna ortak olduğu başta İslam’ı sonra ’i hedef alan provokasyonda bir ahlaksızlığa daha imza atıldı. Karaciğer hastası ve karnı hastalıktan dolayı şişmiş olan Brezilyalı küçük kızın fotoğrafını kullanan provokatörler bu olayı, ”Bolu’da 8 aylık hamile kız” diye sosyal medyada ettiler.

Sosyal medyada belli kesimler tarafından ’da yaşayan bir çocuğun 2016 yılında hastanede çekilmiş bir fotoğrafı kullanılarak alçak bir algı operasyonu yapılmak istendi ancak gerçek anında ortaya çıktı.
Fetih Medya

BREZİLYALI KÜÇÜK KIZ ÜZERİNDEN ÇİRKİN SALDIRI
Karaciğer hastası ve karnı hastalıktan dolayı şişmiş olan Brezilyalı küçük kızın fotoğrafını kullanan provokatörler bu olayı, ”Bolu’da 8 aylık hamile kız” diye sosyal medyada servis ettiler.
Fetih Medya

Geçirdiği hastalıktan dolayı karnı şişen küçük kızın fotoğrafını İslam’a ve Diyanet’e saldırmak için kullanan provokatörlerin bu iğrenç yalanı ile birlikte rezilliğin ve ahlaksızlığın ne seviyeye gelmiş olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

Anahtar Kelime: , , , , ,

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.