Irak çetelerinin taciz ettiği “kadın çeçen kanascı” bakın kim çıktı

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 16 Temmuz 2017 | 22 Şevval 1438 Pazar 00:57

’un batısına gazeteci girmesini yasaklayan ordusu halka işkence ve tecavüzlerle gündeme oturmaya devam ediyor. Savaşın en sert dönemlerinde bile gazetecilerle beraber hareket eden ordusu çapulcuları DAEŞ çıkarıldıktan sonra gazetecileri kentin batısına sokmayacaklarını açıklayan resmi bir yazı yayınladı. Bölgede rahat hareket etmek ve soykırımı yapmak isteyen ordusunun son marifeti Çeçen “Kanascı” diye sundukları depoda bulduklarını iddia ettikleri bir kızdı.

Kim bu kanascı kız?
Fetih Medya

Irak ordusu Irak yerel televizonlarına dağıttığı görüntülerde bodrumda bir kızı ele geçiriyor. Kızın başörtüsü açılıyor. Başında sırıtan Irak ordusu askerleri kah gülüyor kah kızın saçlarını okşuyor ve su veriyorlar. Devam eden görüntülerde ise kızın bodrumdan çıkarıldığı, yırtılan elbiselerinin değiştirildiği ve ağladığı dikkat çekiyor.
“DAEŞ’in Çeçen Kanascısı yakalandı” diyerek servis edilen haber yayınlandıktan sonra yalancının mumu yatsıda sönmüş oldu.Fetih MedyaFetih Medya

İlgilinizi Çekebilir:  İbadi, Kerkük için talimatı verdi!

Nidal Halid Kuru adındaki kız bir yezidi ve ailesi Sincar’da oturuyor. Haberin duyulmasından sonra ailesi kızlarının teslim edilmesini isteyerek hüvviyetini   aracılığı ile Iraklı makamlara teslim ettiler.

 

Fetih Medya Fetih Medya Fetih MedyaFetih Medya

Fetih Medya – Özel Haber

Irak Ordusu Musul’u kadınlara tecavüz ederek özgürleştiriyor [Video]

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın