Whatsapp numaramız:+90 530 368 46 36
HESABIM
Üye Ol

iPhone 11’i ev fiyatına fiyata satışa sundu!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 12 Eylül 2019 | 13 Muharrem 1441 Perşembe 19:40

Yeniden tasarladığı telefonlar ile adından sıkça söz ettiren merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple’ın telefonu 11’i fiyatına satışa sundu. Resmen bir servet değerinde satışa sunulan iPhone, fiyatı ile akıllara durgunluk veriyor. İşte adeta bir ev fiyatına satışa sunulan iPhone 11 modeli…

Caviar’ın yeniden tasarladığı servet değerindeki iPhone 11 görselleri yayınladıFetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya

Apple, en yeni yeni cihazı iPhone 11’i dudaklarınızı uçuklatacak bir fiyattan satışa sundu. Resmi fiyatlarıyla dahi ulaşılması güç cihazlardan biri olan iPhone 11’e yeniden tasarladığı lüks ürünlerle bilinen Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar’ın dokunması ile birlikte dahada ulaşılması güç bir hal aldı. Özel üretim olacak cihazlar için firma ön siparişleri almaya devam ediyor.

Fetih Medya

EV FİYATI iPHONE 11 SATIŞA SUNACAK!

Apple’ın, en yeni amiral gemisi serisi iPhone 11’i yeniden tasarlayan Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple’dan önce ön sipariş almaya başladı. Yüksek fiyatları ile her yeni modelde kullanıcılarının tepkisini toplayan Apple’ın yanında Caviar’ın yeniden tasarladığı adeta hiç kalıyor.

Ön sipariş fiyatı olarak 50 bin 670 yani 286 bin TL gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulan iPhone 11 Universe Diamond’ın servet değerinde olmasının nedeni ise gerçek gök taşı ve Ay parçaları ile yeniden tasarlanması olarak gösteriliyor.

Fetih Medya

Anahtar Kelime: , , , , , , ,

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.