İmama kanlı pusu! Uzun namlulu silahlarla taradılar

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2019 | 10 Ramazan 1440 Çarşamba 21:41

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde ailesiyle birlikte tarladan dönen imamın kullandığı otomobile uzun namlulu silahla düzenlendi. Saldırıda 35 yaşındaki imam hayatını kaybederken eşi ve çocuğu yara almadı.

Edinilen bilgiye göre, ’in Oğuzeli ilçesinde imamı olan 35 yaşındaki İbrahim Halil Polat, eşi ve 7 yaşındaki çocuğuyla birlikte Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine bağlı Mezra Mahallesine gitti. Otomobille erik toplamak için tarlaya giden Polat, mahalleye dönerken kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin saldırısına uğradı.

Aracı uzun namlulu silahla taranan imam olay yerinde hayatını kaybederken aynı araçta bulunan eşi ve 7 yaşındaki çocuğu ise yara almadı. Yaşanan olay sonrası bölgeye ekipleri ile çok sayıda jandarma sevk edildi. Olay yerine giden ekipleri, cami imamının hayatını kaybettiğini belirledi. Çevrede önlemi alan ekipler, saldırıyı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Saldırıda hayatını kaybeden İbrahim Halil Polat’ın akrabalarıyla aralarında anlaşmazlığı bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili, devam ediyor.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.