Hareketul Kıyam’dan Bozkurt temalı yeni video

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 7 Kasım 2017 | 18 Safer 1439 Salı 00:54

Hareketul Kıyam… Profesyonel suikastleri bulunan bu yeni direniş gücü hakkında bir çok spekülasyon dolaşıyor. Büyük kararlılık ve devamlılıkla sürdürdükleri operasyonlar “kevatım” denilen susturucu operasyonları, sabotaj ve bubi tuzaklı suikastleri onların bu işte özel eğitim almış olduklarını ortaya koyuyor.

Kendilerini gizlemeyi başaran, kimlikleri hakkında hiçbir bilgi verilmeyen ve hiç bir ferdi ele geçirilemeyen bu grup hakkında “gizli ” yorumları yapılsa da buna dair net bir kanıt da bulunmuyor.

Bazı saha direnişçilerinin “Türk istihbaratının gönüllü elemanları”, “’nin beyaz torosluları” şeklindeki yorumlarını kuvvetlendirecek gelişme örgütün bugünkü videosunda görüldü.

Uluyan introsu ile girişi verilen görüntüler ilk kez bugün yayınlandı.
Fetih Medya

Bazılarına göre ’nin düşmanı unsurunu hedef alarak Türk milliyetçilerinin kullandığı sembollere yer vermesi Türk istihbarat gönüllüleri olduğunu ortaya koyarken, bazılarına göre ise bu  “yalnız ” saldırılarına atıfta bulunmayı sembolize eden bir işaret. Hakkında ne söylenirse söylensin grup hakkındaki bilinmezler halen gizliliğini koruyor. Hareketul Kıyam sahadaki icraat başarısını video çekimlerinde gösteremese bile, laftan çok icraat peşinde oldukları ilk günden beri ortada.

Grup PKK’nın Suriye uzantısı  ’ye karşı yürüttüğü operasyonlarına profesyonellikle devam ediyor.

Medya – Özel

Kim bu PKK’ya kan kusturan Hareketül Kıyam?

 

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın