Whatsapp numaramız:+90 530 368 46 36
HESABIM
Üye Ol

Gülüzar Tural öldürüldü!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 11 Eylül 2019 | 12 Muharrem 1441 Çarşamba 17:33

’de ve ’nin ortak olarak gerçekleştirdiği operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin kırmızı kategoride yer aldığı öğrenildi. Öldürülen teröristin kırmızı kategoride aranan Gülüzar Tural olduğu belirlendi.

MİT ve TSK’nın Kandil’deki ortak operasyonunda etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin kırmızı kategoride aranan Gülüzar Tural olduğu belirlendi.

 

DÜNDE LİSTEYE BİR ÇİZİK DAHA ATILMIŞTI

Dün İçişleri Bakanlığı’nın yaptığı açıklamaya göre de yine bir isim daha etkisiz hale getirilmişti. Bakanlık’tan yapılan açıklamada “İç güvenlik operasyonları kapsamında, Görese bölgesinde, İl ve Elazığ İl Komutanlıklarınca gerçekleştirilen operasyonda, 2 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir.

’NIN SÖZDE SAVUR SORUMLUSU ETKİSİZ!

’in Artuklu ilçesinde, İl Jandarma Komutanlığınca ve İl Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen ortak operasyonda, sözde Eyaleti içerisinde sorumlu düzeyde gösteren (Savur sorumlusu) ‘Azad’ kod adlı terörist etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede operasyonlar devam etmektedir.” denilmişti.

EMNİYET İLE ORTAK

Mardin’in Artuklu ilçesinde, İl Jandarma Komutanlığınca ve İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen ortak operasyonda etkisiz hale getirilen teröristin ise “sözde Mardin Eyaleti” içerisinde sorumlu düzeyde faaliyet gösteren, Savur sorumlusu “Azad” kod adlı terörist olduğu belirlendi.

Bölgede operasyonlar devam ediyor.

 

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.