Get Contact nasıl kullanılır? ‘Kim beni nasıl kaydetmiş’ özellikleri!

fetih medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 16 Nisan 2018 | 30 Recep 1439 Pazartesi 13:28

Rehberinizdeki mevcut kişilerin sizi nasıl kaydettikleri bilgisine ulaşmanızı sağlayan Get Contact uygulaması aktif hale getirildi. Peki, devreye girdiği andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Get Contact ne işe yarıyor? Son zamanlarda büyük yankı uyandıran Get Contact nasıl kullanılır?

Telefonunuzdaki kişi listenizin sizi ne şekilde kaydettiğini öğrenmenizi sağlayan Get Contact uygulamasına kullanıcılar tarafından büyük rağbet gösterildi. Öyle ki, Get Contact uygulamasını indirip kişi listesinin rehberinde nasıl kayıtlı olduğunu öğrenmeleriyle birlikte ekran görüntüsünü alıp Instagram ve gibi araçlarıyla paylaşıldı. Get Contact uygulamasının gündeme gibi düşmesinin hemen sonrasında bu uygulamanın ne olduğu ve özellikleri kullanıcılar tarafından büyük bir merak konusu haline dönüşerek üzerinden sorgulamalar hız kesmeden başlatıldı. Peki, şimdilerde kimsenin dilinden düşmeyen ve çok geniş bir kesimin kullanıcısı haline geldiği Get Contact ne işe yarıyor? Esas amacı kullanıcılara rahatsızlık veren numaraları engellemek adına filtre koymak olan Get Contact nasıl kullanılır?

Get contact nedi̇r? get contact ne i̇şe yarıyor?

Get Contact, uygulamayı indiren kullanıcıların rehber bilgilerini alması yoluyla çalışmaktadır. Bu doğrultuda, kişi listenizdeki insanların sizi rehberine ne şekilde kaydettiklerinin bilgisini edinebilme olanağı elde edebileceksiniz.

Kullanıcılar Get Contact uygulamasını indirdiklerinde, rehber erişimine de izin veriyor. Rehber kopyalama sistemiyle çalışan Get Contact uygulamasını karşı tarafın da kullanıyor olması gerekmektedir. Böylece, indirilen cihazdaki rehbere ve numaranıza ulaşan sistem bunları uygulamayı kullanan diğer kişilerle paylaşıyor.

Get Contact uygulamasının esas amacı, her ne kadar numaraları engellemek adına filtre koyması olsa da kullanıcılar tarafından can alıcı bulunan en önemli özellik, kişilerin sizi rehbere nasıl kaydettiğini görme fırsatı sağlamasıdır.

Get Contact uygulaması veri güvenliği hususunda tehlike arz eden bir uygulama olmasına karşın, kullanıcılar bu gibi uygulamaları beğendikleri için sıklıkla tercih ediyorlar.

GET

Getcontact nasıl kullanılır? get contact özelli̇kleri̇ neler?

engelleme

İstenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları raporlayarak diğer Getcontact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Getcontact, gücünü milyonlarca kullanıcısından alır. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam ” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz.

Çağrı tanımlama

Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

Keşfet

Getcontact, aynı zamanda harika bir sosyal topluluktur. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın