Evinin önüne park eden araçtan rahatsız olunca inanılmaz bir şey yaptı!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 9 Ocak 2017 | 11 Rebiülahir 1438 Pazartesi 03:00

İzmir’de yaşanan olayda rahatsız olduğunu iddia eden bir vatandaş, kapısının önünde bulunan aracına çamışır makinasını attı.

İzmir’de yaşanan sıradışı olayda kapısının önüne araç parkedilmesinden rahatsızlık duyan bir vatandaş, park halinde olan aracın üzerine önce boya döktü sonra çamaşır makinası attı.Yaşanan bu garip olayda üzerine boya dökülen ve çamaşır makinası atılan otomobilde büyük çapta hasar meydana geldi.

Apartmanının önüne araç park edilmesine kızan bir kişi, önce aracın üstüne boya döktü, ardından evindeki çamaşır makinesini balkondan arabanın üzerine attı.

Önce boya döktü, sonra çamaşır makinesini fırlattı

İzmir Gaziemir ilçesi 56 numaralı sokakta ilginç bir olay yaşandı. Dün gece saatlerinde apartmanının önüne araç park edildiği için sinirlenen bir şahıs, araç kaldırılmayınca önce üstüne boya döktü, ardından çamaşır makinesini balkondan arabanın üzerine attı.

İlgilinizi Çekebilir:  TSK'dan Kandil'de PKK'ya çok ağır darbe

Araç sahibi şikayetçi oldu

Sabah saatlerinde otomobilini, üstündeki çamaşır makinesiyle birlikte gören araç sahibi şoke olurken, şahsın daha önce de apartmanının önüne park eden araçlara benzer zararlar verdiği iddia edildi. Araç sahibi, olayla ilgili şikayetçi oldu.

 

Fetih Medya – Haber Merkezi

Gereksizse Sil

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın