Erdoğan’dan ittifak açıklaması

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 7 Aralık 2018 | 29 Rebiülevvel 1440 Cuma 15:09

Cumhurbaşkanı , namazı çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. , ittifakla ilgili öenmli açıklamalarda bulunudu. MHP lideri ile bu hafta içerisinde bir araya gelebileceklerini söyledi.

 

Cumhurbaşkanı İstanbul’da cuma namazı çıkışında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bahçeli ile ne zaman görüşeceği sorulan Başkan Erdoğan şöyle konuştu;

“Cumhur ittifakında birbirimize karşı olan dayanışmamız, birbirimizle geleceğe olan yürüyüşteki hassasiyetlerimiz ve bunu da tabi kıskanan bazı oluşumlar var. Bunların içerisinde her an değişik bir çok şeyler olabilir. Bunun başında ana muhalefet var, dağdaki terör örgütünü yanına alanlar var, bütün bunları anlamamak için sebep yok. Çok açık net her şey ortada. Biz bu cumhur ittifakını bozdurmamak noktasında kararlıyız.

BAHÇELİ İLE BU HAFTA GÖRÜŞEBİLİRİZ

Bu 7 düvelin ülkemize saldırdığı dönemde büyük önem arz ediyor. Şu an teknik çalışmaları yürüten arkadaşlar var. Belki bu hafta Sayın Bahçeli ile bir araya gelebiliriz. biz 74 belediyemizi açıkladık. Kalanları da yaptığımız çalışmaya göre açıklayacağız.

ASKERLİK ÇALIŞMALARI

Bana kesin neticeyi vermedikten sonra değerlendirme yapmam doğru olmaz. Bunun sorumlusu Milli Bakanımız, kuvvet komutanlarımız. Onlar çalışmayı yaptıktan sonra bize sunumlarını yapacaklar.”

 

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın