Erdoğan’dan ABD’ye rest!

fetih medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2018 | 29 Şaban 1439 Salı 17:18

Bloomberg’ten Guy Johnson’un sorularını yanıtlayan , dikkat çeken açıklamalarda bulundu. , Savunma ihtiyaçlarımızı ’den gideremiyorsak başımızın çaresine bakarız. Yunanistan S-300 füzelerini ’dan aldığında kimse bir şey demedi.” dedi.

İngiltere ziyaretine devam eden , Bloomberg televizyonuna mülakat verdi.

Cumhurbaşk

anı Erdoğan’ın açıklamasından satırbaşları şöyle:

ABD’ye rest
Savunma ihtiyaçlarımızı ABD’den gideremiyorsak çaresine bakarız. S-400 konusunda gerekli adımları atmaya devam edeceğiz. Yunanistan S-300 füzelerini Rusya’dan aldığında kimse bir şey demedi.

’de yaşananlar

Gazze’de öldürülen insanların sayısına bakın. Bu bir felakettir. Gazze’de yaşananların sorumlusu ve Trump’tır.

ABD’deki̇ halkbank’a kumpas davasi

Temennim, ABD’deki Ambargo Davası’nda -ABD ilişkilerine zarar vermeyecek bir netice çıkması. Hakan Atilla kesinlikle suçsuzdur. Onu suçlu bulmak ’yi suçlu bulmaktır.

24 hazi̇ran seçi̇mleri̇

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 24 Haziran’daki seçimlerle ilgili olarak, kendisinin Başkanlığı kazandığı, ancak Parlamentoda karışık bir tablonun ortaya çıkması durumunda ne yapacağıyla ilgili bir soruya da şu cevabı verdi:

“Bizde bir laf vardır: Dereyi görmeden paçalar sıvanmaz diye. Biz de dereyi görmeden paçaları sıvamıyoruz. Önce sonuçlarını bir görelim. Sizin dediğiniz anlamdaki bir neticeye göre hazırlıklarımız şüphesiz olacaktır. A, B, C planlarımız var. Fakat görünen o ki, şu anda iyi gidiyoruz. İnanıyoruz ki arzu ettiğimiz ortaya çıkacaktır. 40 gün sonra inanıyoruz ki Türkiye, çok daha farklı bir döneme uyanacaktır.”

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın