Erdoğan: DAEŞ’in de inlerine gireceğiz

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 29 Ağustos 2016 | 26 Zilkade 1437 Pazartesi 01:51

Cumhurbaşkanı Tayyip , ‘te birlik ve kardeşlik mitinginde konuştu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Masum insanları katledecek kadar gözü dönen bu insanlar mutlaka akıttıkları kanda boğulacaklardır.  Milletim idam istiyor. Kararı verecek olan ’dir. Sizin talebinizi kendilerine ilettim. Kararı vermeliler, ben onaylarım. Kara Avrupası hariç dünyanın büyük çoğunluğunda idam var. terör örgütlerine teslim olmadı, olmayacak.

BOŞALTILDI”

Karkamış’ı rahatsız ettiler, sürekli havan topları ile saldırdılar. Bir sabır, iki sabır artık yetti dedik. Gereği yapılacak dedik.Cerablus boşaltıldı. Cerablus’un asıl sahipleri Cerablus’a yerleşmeye başladı. Artık herkes yerini bilecek. Özgür Ordusu’na her türlü desteği verdek, onlar da gerekli operasyonu yaptılar.

Gaziantep, ’e boyun eğmedi, nerede olurlarsa olsunlar onların da inlerine gireceğiz.

“BUNLARI BİLDİRİN, GEREĞİNİ YAPALIM”

Pensilvanya’daki bu şarlatanın peşinden gidenler varsa bunları karakollarımıza savcılıklarımıza bildirin, gereğini yapalım. Bunlar vatanımıza ihanet ettiler. Emniyet teşkilatımıza ihanet ettiler.

Silahlı kuvvetlerimizin içindeki bu azınlık grup temizlenecek. Daha var bitmedi. Polisin içinde bunlar da temizlenecek. Ya kendileri gidecekler ya da biz bulup çıkaracağız. hücresi gibi bunları kazıyacağız, sağlam bir vücuda sahip olacağız.

DAEŞ denilen örgüt kandırdığı insanlarla birlikte yüzlerce masum vatandaşın kanını dökse de elde ettiği hiçbir şey yoktur. Terör örgütlerinin tamamen biteceği günler de yakındır. Biz hepsinin de arkasında aynı surat olduğunu biliyoruz. Vazgeçin artık kirli oyunlardan.”

Fetih Medya – Haber Merkezi

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın