Ebu Azrail’den yeni vahşet: Bu kez “Afgan” Sünni yakıyor [Videolu]

Fetih Medya
⇨Fetih Medya Haber Merkezi - Haberin Tarihi: 2 Haziran 2017 | 7 Ramazan 1438 Cuma 06:26

İran destekli Şii milis grubu Şii terör grubu Haşdi Şabi’nin insanlık dışı uygulamalarının örnekleri eliyle devam ediyor.Esirlerin üzerine bevletme, saksıya kafalarını kesip gömme, pişirme ve kesme eylemlerinden tanıdığımız askeri başarısı ile değil insanlık dışı hareketleri ile ön plana çıkan bu kez öldürülen bir DAEŞ militanının cesedine işkence yaparak şov peşinde….

Sosyal medyada yeni paylaşılan bir videoda Şii terör grubu Haşdi Şabi’nin komutanlarından Ebu Azrail lakaplı katilin öldürdükleri bir DAEŞ militanını yakıp tekmelemeleri infiale neden oldu.

Bu seferki ’lı değil Afgan Sünnimiş

Görüntülerde Şii terör grubu Haşdi Şabi’nin Rambo(!) lakaplı Ebu Azrail öldürülen DAEŞ militanının sakallarına ateşle tutturduktan sonra “Kimse eleştirmesin. Bu Iraklı Sünni değil. ’dan gelen bir yabancıdır” diyerek yaptığı vahşetin meşru olduğunu söylüyor.

İran tarafından kurulan ve bir süre önce Irak ordusu bünyesine alınan Şii milis grubu Şii terör grubu Haşdi Şabi’nin insanlık dışı uygulamaları Uluslararası Af Örgütü’nün geçen yıl kasım ayında yayınladığı raporda genişçe yer almış, Alman dergisi Der Spiegel de geçtiğimiz günlerde buna dair geniş bir haber dosyası yayınlamıştı.

Ebu Azrail: “Suriye’deki savaş akide savaşımızdır”

Şii terör grubu Haşdi Şabi Komutanı Ebu Azrail’in daha önce de yakaladığı bir DAEŞ militanını baş aşağı astıktan sonra ataşe verip kafasını kestiği görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden olmuştu.

İlgilinizi Çekebilir:  İşgal Güçlerinden direniş noktalarına hava saldırıları

Irak Başbakanı Haydar Ali İbadi talan ve işkence ile öne çıkan bu katil sürüsünü “kahramanlarımız” diye nitelemiş ’ye girmelerinin meşru olduğunu belirterek destek çıkmıştı.

İbadi Haşdi Şabi’ye sahip çıktı: “Kahramanlarımız”

NOT: Sosyal medyada infial neden olanbu görüntülerin açık haliyle yayınlanmasını uygun görmediğimiz için görüntüleri buzlayarak yayınlıyoruz.

Fetih Medya – Özel Haber

 

Bir Yorum Yazın