Dünya 150 hafızın katledilmesine ses vermedi̇, İslam Emirliği intikam yemini etti

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 11 Nisan 2018 | 25 Recep 1439 Çarşamba 09:43

İslam emirliği kunduzda katledilen 150 çocuğun tam listesini yayınladı. Listede yer alan bilgilere göre çocukların yaşları 7 ila 15 arasında değişiyor. Ayrıca listede 20 yaş üstü olan ve Kur’an kursunda öğretmenlik yapan Hafız belletmenler de bulunuyor.

İslam Emirliğinin bu listeyi yayınlaması kukla Afgan hükümetinin konuyu örtbas edip çarpıtmaması için önemli bir vesika niteliğini taşıyor.

Geçtiğimiz hafta Kunduz da gerçekleşen olayda Kukla Afgan Hükümeti, Amerika ve uçaklarının düzenlemiş olduğu hava saldırısında Kunduz bölgesinde hafızlık mezuniyet töreninde bulunan çocuklar hedef alınmıştı. Afgan hükumeti olayı ’ın üzerine yıkmaya çalışması Kukla Afgan hükümetinin yalan ve iftira konusunda ne denli ileriye gidebildiğini gösterdi.

Afganistan Kunduz Medrese saldırısında şehit edilen küçük Kur’an kursu talebeleri için hiçbir ülke ne bir kanama ne de bir taziye yayınladı.

Oysa aynı dünya ’ın Peygamberi Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) için çizilen hakaret dolu karikatürler den dolayı öldürülen karikatüristler uğruna bütün dünya taziye yayınlandı ve Paris te liderler ve yürüyüş yaptı. Türkiye deki basın ve medya günlerce bu olayı yaptı. Allah’ın kitabının hafızları için tüm dünya ve İslam dünyası sessizliğini korumaya devam ediyor.

Afganistan İslam Emirliği son olarak yayınlamış olduğu videoda; ABD destekli olan hükümetine ait uçaklar tarafından Kunduz’da gerçekleştirilen katliamla ilgili “intikam yemini” etti.

Afganistan İslam Emirliği’nin yayınlamış olduğu videonun son kısmında Kunduz’daki saldırıya ilişkin intikam yemini yer aldı. Taliban’a bağlı “İstişhadi Tugayları” (feda eylemi düzenleyen Taliban savaşçıları), “Ey kendine ‘Milli ’ diyen “Batı’nın paralı uşakları sizler de hazır olun! Bizleri bekleyin!” Sizi öyle bir saldırı ile vuracağız ki kimse bir daha böyle bir katliama yeltenemeyecek” ifadelerini kullandı.

 

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

Fetih Medya

 

Medya – Özel

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın