“Dostumuz Amerika” diyen siyasilerimizi utandıracak fotoğraflar

Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 9 Ocak 2017

Gün geçmiyor ki PKK ile ABD ittifakını ortaya koyan yeni belgeler, yeni fotoğraflar, yeni kanıtlar ortaya çıkmasın.

ABD 1997’den beri PKK’yı terör örgütleri listesinde gösteriyor. Ancak son dönem Işid’i bahane ederek PKK’ya açıktan destek vermeye başladı.

Amerikanın başlıca ulusal yayını Wall Street Journal, örgütü, “Amerika’nın yeni Marksist müttefiki” olarak tanımladı.

Fetih Medya
Afrinde çekilen görüntüler ve ittifakın boyutu

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Güngör Yavuzaslan’ın yayınladığı son fotoğraflar Afrin kent merkezinde de fotoğraflandı.

Yavuzaslan ” Terörist yuva Afrin, Danimarka, Fransa, Norveç, Belçika, Almanya, İngiltere, İsrail, Almanya, Kanada ve Brezilya’dan yabancılarla dolu. Çoğu paralı asker ve eski asker. Terör yuvasının emri Amerika’dır “Bölgedeki militan grubun sınır komşusu Afrin’de en fazla sayıda militanın bulunduğu ve bu sayının 15’ine ulaştığı bildirildi.Fetih Medya Fetih Medya

ABD özel kuvvetlerinin Tişrin Barajı’nda olduğu bildirildi. ABD, Ayn Al-Arab’ın (Kobani) güneyinde Suriye’ye ikinci bir hava üssü de inşa etti. Yine, Haseke kırsalındaki Rumeylan Hava Üssü ile Fırat’daki Tişrin Barajının yakınında bir üs var. ABD, buradaki PKK militanlarına askeri malzemelerle yardım ediyor.

Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya
Suriye’deki PKK teröristleri tarafından Irak üsleri destekleniyor. Irak gibi, kuzey Suriye’de yeni bir askeri rejim başladı. PYD-PKK unsurları, ISID’den kurtarılan bölgelerde konuşlandırılıyor. Buradaki Türkmenler ve Arap nüfusu da göç ediyor.Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya

Amerika Birleşik Devletleri, Menbiç, özellikle Rakka boru hattında ve PKK halkında kamplarda konuşlandırıldı. ABD birlikleri İncirlik Bankası’ndan lojistik destek sağlıyor.

Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya
Barack Obama’nın DAEŞ ile Mücadele Özel Temsilcisi Brett McGurk da İncirlik Üssü’nü ve daha sonra Suriye’yi ziyaretinde Suriye’yi ziyaret etti.
Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya

Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya

Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya
Birçok ülkeden teröristlerin Suriye’nin Afrin’de PKK adına “terör akademisi” nin kurulduğu bu kampda ABD askerleri tarafından eğitildiği belirlendi. Hainlere sık sık muayene edilir.

Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya

 

Fetih Medya – Özel Haber

 

Bir Yorum Yazın

  • Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?