“Dostumuz Amerika” diyen siyasilerimizi utandıracak fotoğraflar

Haberin Tarihi: 9 Ocak 2017

Gün geçmiyor ki PKK ile ABD ittifakını ortaya koyan yeni belgeler, yeni fotoğraflar, yeni kanıtlar ortaya çıkmasın.

ABD 1997’den beri PKK’yı terör örgütleri listesinde gösteriyor. Ancak son dönem Işid’i bahane ederek PKK’ya açıktan destek vermeye başladı.

Amerikanın başlıca ulusal yayını Wall Street Journal, örgütü, “Amerika’nın yeni Marksist müttefiki” olarak tanımladı.


Afrinde çekilen görüntüler ve ittifakın boyutu

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Güngör Yavuzaslan’ın yayınladığı son fotoğraflar Afrin kent merkezinde de fotoğraflandı.

Yavuzaslan ” Terörist yuva Afrin, Danimarka, Fransa, Norveç, Belçika, Almanya, İngiltere, İsrail, Almanya, Kanada ve Brezilya’dan yabancılarla dolu. Çoğu paralı asker ve eski asker. Terör yuvasının emri Amerika’dır “Bölgedeki militan grubun sınır komşusu Afrin’de en fazla sayıda militanın bulunduğu ve bu sayının 15’ine ulaştığı bildirildi.

ABD özel kuvvetlerinin Tişrin Barajı’nda olduğu bildirildi. ABD, Ayn Al-Arab’ın (Kobani) güneyinde Suriye’ye ikinci bir hava üssü de inşa etti. Yine, Haseke kırsalındaki Rumeylan Hava Üssü ile Fırat’daki Tişrin Barajının yakınında bir üs var. ABD, buradaki PKK militanlarına askeri malzemelerle yardım ediyor.


Suriye’deki PKK teröristleri tarafından Irak üsleri destekleniyor. Irak gibi, kuzey Suriye’de yeni bir askeri rejim başladı. PYD-PKK unsurları, ISID’den kurtarılan bölgelerde konuşlandırılıyor. Buradaki Türkmenler ve Arap nüfusu da göç ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri, Menbiç, özellikle Rakka boru hattında ve PKK halkında kamplarda konuşlandırıldı. ABD birlikleri İncirlik Bankası’ndan lojistik destek sağlıyor.


Barack Obama’nın IŞİD ile Mücadele Özel Temsilcisi Brett McGurk da İncirlik Üssü’nü ve daha sonra Suriye’yi ziyaretinde Suriye’yi ziyaret etti.

ABD bu kez suçüstü yakalandı! YPG'lileri işte böyle eğitmişler

ABD bu kez suçüstü yakalandı! YPG'lileri işte böyle eğitmişler
Birçok ülkeden teröristlerin Suriye’nin Afrin’de PKK adına “terör akademisi” nin kurulduğu bu kampda ABD askerleri tarafından eğitildiği belirlendi. Hainlere sık sık muayene edilir.

 

Fetih Medya – Özel Haber

Anahtar Kelime: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Haber Sitemize e-posta ile abone olun

Abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 2 aboneye katılın

    • Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?