DAEŞ’in PKK’lı infazı +18 [Video]

Fetih Medya
⇨Fetih Medya Haber Merkezi - Haberin Tarihi: 26 Kasım 2018 | 18 Rebiülevvel 1440 Pazartesi 17:56

DAEŞ geçtiğimiz haftalarda Deyrizor kentinde aldığı ’lı militanının infaz videosunu yayınladı.

7 dakikalık propaganda videosunda esir alınanların nakliyesi sırasında yakalananların ne Kürt ne olduğu, gençlerin PKK’lı olduğuna vurgu yapılıyor. İnfaz öncesi konuşturulan PKK militanı ise Araplara başlarına gelen kendi başlarına gelmeden örgütten ayrılmaları çağrısında bulunuyor. Şahısın infazı diğer esir alınmış 3 militana burun buruna izlettiriliyor.

Videonun sonunda ise klasik Bağdadi propagandası bulunuyor. Bağdadi’nin konuşmasında  “Sizi ele geçirmeden tevbe edin” çağrısı yapılarak PKK’lı teröristlere göz dağı veriliyor.

El Bereke tarafından edilen propaganda videosu bildiğimiz klasik DAEŞ görüntüleri…  Ancak Deyrizor’da bir çok aşiretin Amerikalıların maddi yardımları doğrultusunda PKK’nın kolu /’ye destek verdiği göz önüne alınırsa stratejik bir adım olarak da değerlendirmek mümkün.

Kaynak: Medya

Aşağıdaki videoda (+18) korku ve şiddet içeren görüntüler yer almaktadır. Bazı izleyiciler için uygun olmayabilir. Video propaganda barındırmaktadır. Aynı zamanda bu gibilerin Müslümanları da aynı şekilde katlettikleri unutulmamalıdır.

[evp_embed_video url=”https://s32.isismedia.site/37335/480.mp4″]

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.