Bin Ladin’in oğlu hakkında çarpıcı iddia!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 6 Ağustos 2018 | 24 Zilkade 1439 Pazartesi 11:58

Bin ’in oğlu Hamza Bin ’in saldırılarını düzenleyenlerin lideri ’nın kızıyla evlendiğini aktarırken, evliliğin Usame Bin ’in gazeteye konuşan üvey kardeşleri tarafından da doğrulandığı bildirildi.

Bin Ladin’in üvey kardeşleri Ahmed ve Hassan el Attas’ın, Hamza’nın içinde üst düzey bir göreve geldiği ve yedi yıl önce Amerikan özel güçleri tarafından ’da öldürülen babasının intikamını almayı amaçladığını söyledikleri aktarıldı.

Geçtiğimiz günlerde ’in annesi, 20 yıl sonra ilk kez konuşarak açıklamalarda bulunmuş, Hamza’nın üvey amcası Hasan, Hamz’nın ettiğini söylemişti. Gazeteye konuşan Usame Bin Ladin’in üvey kardeşlerinden Almed el Attas’ın “Muhammed Atta’nın kızıyla evlendiğini duyduk. Nerede bilmiyoruz ama Afganistan’da olabilir” ifadelerine yer verildi.

İlgilinizi Çekebilir:  Adıyaman'daki terör saldırısıyla ilgili ilçe belediye başkanları adliyede ifade verdi

, Batılı istihbarat örgütlerinin son iki yıldır Hamza Bin Ladin’in yerini belirlemeye çalıştığını, Mısır vatandaşı Atta’nın kızıyla evlenmesinin El Kaide’nin 11 Eylül saldırısı ve Usame Bin Ladin’in mirası etrafında örgütlendiğini gösterdiğini ifade etti.

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın