Abdullah Gül haindir açıklaması

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 20 Ağustos 2018 | 9 Zilhicce 1439 Pazartesi 02:08

Ak Partili isimden Abdullah Gül haindir açıklaması geldi. Genel Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ İzmir il Başkanlığı’ndaki bayramlaşma töreninde bir konuşma yaptı. Hamza Dağ, vatandaşların kendisine ne olacak?‘ diye sorduğunu cevap verdi

DOLAR NE OLACAK

Fetih Medya

“Doların hangi sebepten kaynaklandığını çok açık görüyoruz. Bu ekonomik göstergeler noktasında var olan bir husus değil. Bu ülke dünyada en hızlı büyüyen ülke. İçinde bulunduğumuz dönem turizm açısından son 10 yılın en iyi dönemi. Makro dengelerde sorun yok. Acaba böyle bir operasyon neden kaynaklanabilir? Bu siyasal durumu okumak için çok gerilere gitmeye gerek yok. 17-25 Aralık, MİT TIR’larının durdurulması, Gezi olaylarına bakın, açık net görürsünüz. gecesini burada görmeyen var mı? Ondan sonraki süreçte kimler rol almışsa, bu operasyona da aynı çevreler rol aldı. Bir sıkıntılar var, siz gerekçeyi hep dış güçlere atıyorsunuz diyorlardı. ’da atmadık, çünkü ne kadar bu işin içinde olduklarını biliyoruz. ABD Devlet Başkanı’nın attığı tweet’lerden sonra bu operasyonu nasıl değerlendireceğiz? sonrasındaki süreç devam ediyor” dedi.

ABDULLAH GÜL’E HAİN DEDİ

Döviz açıklamasından sonra sözü 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ‘e getiren Hamza Dağ, çok sert ifadeler kullandı. Dağ, Abdullah Gül’e hain dedi; “Abdullah Gül de bu harekete edenlerden birisidir. Son aday olacağı güne kadar kurucusudur, büyüğümüzdür diye sesimiz çıkmadı. Ama karşısına - İYİ Parti- HDP İttifakı’nın adayı olarak çıkmayı düşünecek birisi haindir”


İktibas: haberyirmi, sorumluluk kaynağa aittir.

Gereksizse Sil

Bir Yorum Yazın