4.5 kilo altını çalındı! Soyguncuya 6 el ateş etti!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 26 Kasım 2018 | 18 Rebiülevvel 1440 Pazartesi 22:01

İstanbul Başakşehir’deki Altınşehir Mahallesi Osmanlı Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcu dükkanının önünde soygun girişiminde bulunuldu. İddiaya göre kuyumcu dükkanına altın bırakmak için gelen bir kurye, aracını dükkan önüne park ederek altın dolu valizle dükkana girdi. Burada valizdeki altının bir kısmını teslim eden kurye dükkandan çıkarak içinde 4.5 kilogram altın olan valizi aracının bagajına koyarak, arabasına bindi.

Fetih Medya

BAGAJI AÇIP ALTINLARI ALDI

İHA’da yer alan habere göre bu esnada bir kişi aracın bagajını açarak, içinde 4.5 kilogram altın olan valizi çaldı. Durumu fark eden kurye belindeki silahı çıkartarak hırsızın peşinden defalarca ateş etti. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan hırsız, kendisini bekleyen araca binerek kayıplara karıştı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekibi sevk edildi. Olay yeri inceleme çalışması yapan ekipleri, soygunu gerçekleştiren kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI

kamerası görüntülerinde elinde valiz olan kurye dükkanından çıkarak valizi aracının bagajına koyuyor ve arabasına biniyor. Bu sırada arkadan koşarak gelen hırsız bagajın kapısını açarak altın dolu valizi alarak kaçıyor. Durumu fark eden kurye hırsızın arkasından silahla defalarca ateş ediyor ve yaralanan hırsız hazır bulunan araca binerek olay yerinden kaçıyor.

Fetih Medya

“HIRSIZ YARALI BİÇİMDE ARACA BİNDİ”

Olayı anlatan esnaf , “ sesini duyarak dışarıya çıktık. Dışarıya çıkınca kuyumcu dükkanına gelen toptancı arkadaşın aracından altın dolu valizi biri alıp götürdü. O arada toptancı silahını çekerek hırsıza altı el ateş etti. Hırsız yaralı araca binerek kaçtı. Hırsız bagajı açtı, altın dolu çantayı alarak kaçtı” dedi.

Gereksizse Sil

Anahtar Kelime: , , , , ,

Bir Yorum Yazın